Sesli chat
 • Erkekleri Tanımak

  Merhabalar sevgili okurlarım, Konu başlığımızda görüldüğü gibi erkeklerin tanımını sizlerle paylaşmak istedim. Bundan önceki konumuzda bayanları ele alarak onların yaşam tarzına ve kişisel duygularına vurgu yapmıştık ve şimdi ise biz erkekleri anlatarak konumuza açıklık getireceğim.

  Öncelik ile bir erkek olarak cinsi mi sizlere olduğu gibi anlatmak ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bayanlara ışık olma düşüncesindeyim.

  – Erkek tanımı çok zor bir yapıdır erkek değişik bir varlıktır. Çözülmesi çok zor olan bizler tahminlerin dış çemberi içerisinde kalmaktayız. ben daha açıklayıcı olduğunu düşünerek den örnekler ile daha manalı bir konu haline getireceğim.

  O kadar çok erkek tipi vardır ki hangisinden başlayacağımı bilmiyorum ama Öncelikle Kurnaz, zeki olanından başlayayım.

  Zeki; Hayatını kendisi oyun halinde yönlendiren ne zaman nerede nasıl hareket edeceğini çok iyi bilen, kendini olgun görünüşlü yerde olgun gösteren, Çocuksu olduğunda ise Çocuksu hisleri ile hareket eden cins dır. Şöyle düşünelim özellikle bu tür bizler Elimizde olanı ile yetinmeyip yalanlar ile dolanlar ile farklı yüzler ile tanışarak onlar ile konuşmak isteriz. İsteriz ki her güzel kız bizim olsun.. İsteriz ki isteklerimiz yerine gelsin.. Şu var arkadaşlar Bir orman düşünün ve içerisindeki ağaçları.. Bunların adı ağaç ama boyları, özellikleri, faydaları, zararları, ve daha bir çok farklı tanımları mevcut erkekler de buna benzer..

  Ali; dürüst, Yardım sever, Düşünceli, Anlayışlı, Zarif, centilmen, kibar, ve zekidir.

  Veli; Yalancı, oyuncu, kötü huyları olan, çıkarcı, benliğini düşünen bir yapıya sahiptir.

  Ahmet; Sadık, kariyer sahibi, zengin, olgun ve istekler doğrultusunda hareket edendir.

  Mehmet; Her ayağa giden, Gerektiği yerde gerektiği gibi olmak ve geniş kapsamlı düşünendir.

  Evet arkadaşlar yukarıda ki Ali, Veli, Ahmet, Mehmet aynı özelliklere sahip olmadığı görülüyor. Bu işte böyledir. Ama aklınızda şu olabilir çoğu bayan siz erkekler hep aynısınız cümlesini hatırlatmak isterim. Bunu kullanırken acaba neyi ima ettiklerini hiç düşündünüz mü ?

  Bu cümleyi ben eskiden çok duymuştum Kendimi anlatırsam uzun bir zaman alır ama kısa olarak şunu diyebilirim. Eskiden çok ama çok çapkın, zeki, gerektiği yerde gerektiği gibi davranmak her ortama ayak uyduran bir yapıya sahiptim ama zamanın da etkisi olduğu için olgunluğumun izin vermediği bazı hususlar oluştu benliğimde artık geçici heves denilen şeyler ilgimi çekmiyor. istiyorum ki artık günlük, haftalık, aylık değil de ömürlük olsun ve benim olsun mutlu, huzurlu bir yuva içerisinde sağlıklı bir şekilde hayatımı sürdürerek hayırlı bir ölüm beklemeyi istiyorum.

  Diyeceksiniz ki olgunluk nedir ? Olgunluk Haddini bilmektir Benim anlayışımda.. : )


  Bir bayanın istediği faktörler şu an çok ama çok zor bulunabilir. Anca köyde yaşayan hiç gözü açılmayan birini bulasınız.. : )

  Şimdi metropol içerisinde Üniversite ortamlarında olan bir insan ile Köyde yaşayan birisini eşleştiremezsiniz. Arasında eğitim farkı var, duygu farkı var, Gelenek farkı var, daha çok fark var giyimleri farklıdır konuşma şiveleri farklıdır anlatmakla bitiremeyeceğim bir çok etkene sahiptir.

  İşte sonuç olarak gördüğünüz gibi Köydeki erkek de erkek, İstanbul da ki erkek de erkek.. Ama aralarında dağlar kadar fark var bu yüzden bayanlara sesleniyorum diyorum ki artık klasik sözlerden vazgeçin.. Siz erkekler hep aynısınız cümlesini kullanmanız doğru değil.

  Bir erkek ne ister ?

  Bir erkek huzur, mutluluk, keyif, zenginlik, kedisine karışılmamasına ve her yaptığı işten hesap sorulmamasını ister.
  Bunu bazı bayanlar hazmedemez ama çoğu bayanda kendisini mecbur hissettiği için her bir şeye göz yumarlar..

  Aslında bu her iki taraf içinde yanlış bir düşünce aslı şu olmalıdır; Bir erkek Eşi ile, çocukları ile huzurlu sağlıklı, orta halli bir zenginlik ile geçinmeyi düşünmeli.. Kararları ortak alarak Kalkıştığın işe haber vererek, yanlış yaptığında ona söyleyerek hayatı paylaşmalı  karşındakinin de duyguları ve insan olduğunu unutmamalısın. Evli erkekler için söylemem gereken bir kaç cümle hakkı doğmuş olsa idi Şunları söylemeyi doğru bulurdum..  ” Kendini onun yerine koy” O zaman umuyorum ki gayet iyi anlar biz erkekler aldatmayı sever bunu tekrarlamayı da düşünen varlıklarız ama bazen şu düşünce de kapılabiliyor Aynı şeyi eşim bana yapsa ne olur ?  İşte bu düşünceyi her daim sahip olsa belki yaptığı yanlışların farkına vararak buna dur demesini öğrenir.

  Farkındayım ki konumuzu çok uzattık ama söz konusu erkekler yani bizler ise anlatacağım şeyler ne sayfalara, ne zamana sığar Her şeyin güzelliği vardır ama sonuçları seni tatmin ediyorsa..

  Bu eğer cinsel olarak ise Kıyameti düşün..

  Eğer Kıyamet için yaşıyor isen Cenneti düşün..

  Bakın size güzel bir paylaşımında bulunmak istiyorum

  Hocalar dirilirse insanlık dirilir. Hocalar ölüyse insanlık ölüdür. Benim defterimde imam demek; diri yıkayan adam demektir, ölü yıkayan adam değil. İmamlar dirilirse eğer cemaatlar dirilir ama imamların dirilmesi için namazda önde durup sosyal hayatta cemaatın arkasında duran imamla cemaat dirilmez.

  Bilmem bir şey anladınız mı Saygılarımla..

  3 Comments

  • Serkann

   Yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.. :)

  • Zeynep

   hahahaha ay ne güldüm demek daha çok marifetleriniz var helal olsun sana :D:D:D:D:D

  • MisafiRr

   Tükiye’nin en büyük sesli chat sitesi olan sayfada gerçekten güzel bir paylaşım tebrik ediyorum.

  Bir Cevap Yazın

  Allowed Tags

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Sesli Cene

  Sesli sohbet ,SesliChat , Kameralı chat Sitesi

  Sitemiz Seslichat, Seslisohbet ve Kamerali Sohbet Hizmetini GUVENLI ile UCRETSIZ vermektedir. SesLi Chat ile SesLi Sohbet Sitesi.

iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle - Toplist

Toplist Türkiye

Toplist,Site Ekle, Backlink, Link Değişim Toplist muzik oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri