Sesli chat
 • Evlenmemiş Bayanların Hikayesi

  Kaynana Gelin Sedaya Gelin Programı

  Merhaba sevgili okurlarım, Kanal D ekranlarının yeni programı olan ve sunucu kariyeri olmak üzere sanatçı kariyeri de harika ve benim için en ideal olan Seda Sayan hanım efendinin sunumu ile Kaynana Gelin, Sedaya Gelin programı izleyici reytingleri kırıyor.

  Programın içeriği aslında komedi görülse de her yere çekilebilecek bir taslak denilebilir. Programı şu şekilde tanımlayabilirim.

  Kaynana, Gelin, Damat Bu üçlü kitle arasında yarışmalar oluyor Genelde damat üzerine kurulu bir yarışma sistemi yarışanlar ise Gelin ve Kaynanalar. Ben ilk gördüğüm zaman pek sevmedim ama her geçen gün beni etkileyerek izlememe neden oldu.

  Komedi dedim ya damatlara ve kaynanalara hele ki gelinlere sorulan sorular beni ve ailemi güldürmeye yetiyordu. Bu gün itibari ile izledim yarışmacılar birbirinden yetenekli ve eğlenceli en önemlisi de dürüstlerdi. Hatta bir sorusunda kahkahaya boğuldum.

  Seda Hanımın sorusu şu şekilde idi; Damat Annesinden mi korkar, Karısından mı ? Gelin benden korkar, Kaynana benden korkar diyordu ama seçim olarak damadın sözü son söz olacaktı.

  Ya en böyle bir erkek tarzı yok biri çok fırlama idi zaten onun için izledim. Önlerinde küçük tahta yazıyorlar falan işte sonra gösteriyorlar. Fırlama dediğim yazmıştı  annesi bir yandan eşi bir yandan bakınca baktım herkesi gülme krizine soktu. Dili ile tahtayı yalamaya çalışıyordu dilsiz hareketi yapıyordu. Çok eğlenceli biriydi eşi de çok iyi biri ve kaynanası da öyleydi yani örnek bir aile idi neyse ki erkek annem dedi. Sonra gelin döndü dedi ki Tabi ki annesi.

  Seda hanım yapmayın burada konuşurum da evde ne olacak sonrası da var dedi baktım stüdyo kahkahaya boğuldu.

  Diğer çiftlerinde ayrı güzelliği vardı. ama beni güldüren o çiftti.  Yani değerli okurlarım demek istediğim güzel bir yarışma programı hem eğlence veriyorlar hemde hediye.. :)

  Tabi kavga ortamı da oluyor ama oda çorbada tuz diyelim :D Neyse bu kadar tanıtım yeter. Yarışmamıza Başarılar diliyorum. Seda Sayan Hanım efendiye de Saygılarımı sunuyorum Kendisinin bir hayranıyım bunu da belirtmek istiyorum. :).. Saygı ve sevgilerimle Serkan ALAZ

  One Comment

  • Serkann

   bende bu tür programları izlemeyi sevmiyorum ama artık tvlerde pek de bişi kalmamış :D

  Bir Cevap Yazın

  Allowed Tags

  <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Sesli Cene

  Sesli sohbet ,SesliChat , Kameralı chat Sitesi

  Sitemiz Seslichat, Seslisohbet ve Kamerali Sohbet Hizmetini GUVENLI ile UCRETSIZ vermektedir. SesLi Chat ile SesLi Sohbet Sitesi.

iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle - Toplist

Toplist Türkiye

Toplist,Site Ekle, Backlink, Link Değişim Toplist muzik oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri